OgłOSZENIA PARAFIALNE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7 VII 2024

Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 15.00.

Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;
  • środa – Msza św. z nowenną do Matki Boskiej Starowiejskiej;
  • czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy;
  • piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu;
  • sobota – śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników – z racji prac przy kościele nie będzie procesji fatimskiej.
W sobotę 13 lipca o godz. 9.00 wyjazd z parkingu sprzed kościoła na pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych Żywiecczyzny.

Z racji utrudnionego dojścia do kościoła prosimy do zakończenia prac, aby nie parkować w czasie Mszy św. na placyku przy starej szkole oraz zachować ostrożność przy wychodzeniu ze świątyni.

Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła i złożone ofiary Państwu: Kóska, Łysoń, Wolny, Śliwka, Śliwka, Wawrzaszek, Wawrzaszek, Młocek, Norymberczyk, Byrdziak, Kaczówka, Markiel, Bodek, Żądło, Pawłowski, Włodarczyk, Nycz, Kolasa.

Do sprzątania kościoła zapraszamy Rodziny: Markiel, Nowak, Drzazga, Norymberczyk, Norymberczyk, Norymberczyk, Nycz, Zdrowak, Nycz, Nycz, Krajewski, Pieczka, Adamczyk, Gacek.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT W POSTĘPOWANIU NA ZADANIE PN.:

„Remont konserwatorski zakrystii, stolarki drzwiowej kościoła parafialnego i remont instalacji elektrycznej w kościele parafialnym w Starej Wsi.”

Zamawiający: PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi, ul. Ks. Wojtyłki 3, Stara Wieś, 43-330 Wilamowice. Szczegóły dotyczące zapytania cenowego znajdują się z załącznikach – POBIERZOsoba do kontaktu: Proboszcz Parafii ks. Szymon Tracz, Tel 607566465, e-mail: kancelaria@parafiawstarejwsi.pl Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT W POSTĘPOWANIU NA ZADANIE PN.:

„Remont organów w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi”