OgłOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 II 2024

Dziś po Sumie Droga krzyżowa, a o godz. 15.00 Gorzkie żale. Serdecznie zapraszamy

Obchody liturgiczne tygodnia:
  • środa – Msza św. z nowenną do Matki Boskiej Starowiejskiej, po Mszy św. zapraszamy na spotkanie formacyjne rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I. Komunii św.;
  • czwartek – święto Katedry św. Piotra Apostoła;
  • piątek – o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie Droga krzyżowa dla dzieci, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. o godz. 18.00; od 17.30 możliwość spowiedzi św., po Mszy św. wieczornej Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych;
  • sobota – w naszej Parafii dzień corocznej Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu:
  • + o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie adoracji w następującym porządku:
  • + 10.00-11.00 – I, II, III, IV Róża żeńska,
  • + 11.00-12.00 – V, VI, VII, VIII Róża żeńska;
  • + 12.00-13.00 – IX, X, XI Róża żeńska, Róża rodziców modlących się za dzieci;
  • + 13.00-14.00 – I, II, III, IV Róża męska, Róża patriotyczna;
  • + 14.00-15.00 – Rycerstwo Niepokalanej;
  • + 15.00-16.00 – Dzieci od klasy I do IV szkoły podstawowej;
  • + 16.00-17.00 – Dzieci od klasy V do VII szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół średnich;
  • + 17.00-18.00 – Koło Przyjaciół Radia Maryja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.

Bardzo dziękujemy Różom różańcowym i poszczególnym grupom duszpasterskim oraz naszym katechetom za prowadzenie w kolejne niedziele Nabożeństwa 40-godzinnego.

Bóg zapłać za ofiary złożone w Środę Popielcową na rzecz pomocy Ukrainie, zebraliśmy 1 455 zł.

Przez dwie najbliższe niedziele będziemy zbierać koperty z ofiarami do skrzynek na I. kwartał na remont chodnika. Będziemy wdzięczni za rozniesienie kopert w tym tygodniu. Bóg zapłać!

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2024 trwają od 25 lutego do 7 kwietnia 2024 r. w wyznaczonych miejscach naszej diecezji. Więcej informacji na internetowej stronie diecezjalnej.

Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła i złożone ofiary Państwu: Janik, Zeman, Markiel, Ledwoń, Ko-lonko, Stawiarz, Janik, Zdrowak, Mocała, Szmagaj, Mikołajczyk, Nycz, Ćwiertnia, Nowak.

Do sprzątania kościoła zapraszamy Rodziny: Śliwka, Wiktor, Foltan, Spiesz, Nycz, Stasica, Tobiczyk, Mentel, Borecki, Kopaczka, Zdrowak, Mynarski, Szlosarczyk, Szlosarczyk, Nycz, Michalik, Skow-ron.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia nowy numer „Małego Gościa”.