OgłOSZENIA PARAFIALNE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 X 2023

Jak co roku, dziś po Mszach św. liczymy wiernych uczestniczących w nabożeństwach. O godz. 15.00 nabożeństwo różańcowe, na które serdecznie zapraszamy.

Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II;
  • środa – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej na plebanii i w starej szkole środowych grup młodzieży z klasy VIII przygotowujących się do bierzmowania,
  • czwartek – po Mszy św. wieczornej w starej szkole spotkanie przed bierzmowaniem dla grupy czwartkowej;
Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30.

Po Mszach św. przyjmujemy na wypominki roczne, wypominki jednorazowe składamy do skrzynki na ołtarzu św. Józefa.

Wielkie „Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej, a niezamożnej młodzieży z okazji dnia papieskiego. Zebraliśmy 3023,50 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Można nabyć w zakrystii „Kalendarz rolniczy” na rok 2025 w cenie 32 zł.

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi ogłasza nabór. Chętnych do nauki zapraszamy w najbliższy piątek tj. 25.10. 2024 do remizy OSP (sala prób orkiestry) na godzinę 17.00

Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła i złożone ofiary Państwu: Zelek, Zelek, Ochman, Tyrcha, Mateja, Strządała, Mateja, Mynarski, Wróbel, Waliczek, Wilczek, Wilczek.

Do sprzątania kościoła zapraszamy Rodziny: Janik, Zeman, Markiel, Markiel, Ledwoń, Kolonko, Stawiarz, Janik, Zdrowak, Zdrowak, Mocała, Szmagaj, Mikołajczyk, Borys, Nycz, Ćwiertnia, Nowak.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.